Kırıkkale Su Tesisat; Kırıkkale'de sıhhi tesisat, su kaçağı tespiti, petek temizliği, tıkanıklık açma, koku tespiti, Kırıkkale tesisat hizmeti vermektedir.

Makineyle Tıkalı Gider Açan Servis

Makineyle tıkalı gider açan servis apartmanlarımızda okullarımızda ve hastanelerimizde çok ihtiyaç duyduğumuz bakım hizmetlerinden bir tanesidir.

Zamanla kullandığımız atık su gider borularında kireçlenme, yağlanma ve yabancı maddelerden dolayı tıkanmalar görülebilir. Tıkalı gider açma servisi çok yaygın hizmet ağı olmadığı için, her zaman doğru araçlarla doğru hizmet mümkün olmayabilir.

İRTİBAT NUMARAMIZ:
0537 392 93 61 NUMARALI TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Kırıkkale Tesisat, Kırıkkale Su Tesisatçısı, Kırıkkale Su Tesisat

1990 yılından önce tıkalı gider açma servisi kanalcı olarak piyasada bulmak çok mümkündü. O yıllarda teknoloji pek gelişmediği için, kanalcılar kendi çaba ve emekleriyle gider borularına müdahale ediyorlardı. Kanalcı ustaları giderlere bir hortum yardımıyla su verip, suyun boruda sıkışmasını sağlardı. Bu çözüm yalnızca geçici olarak giderleri açardı. Üstelik işlemin başarı oranı çok düşüktü. Ayrıca bu işlemin uygulanması sırasında, etrafında tamamen kirlenme meydana gelirdi. Hortum işleminde başarısız olan kanalcı usta başka bir yönteme geçiyordu. Fakat bu yöntem hiç kimsenin evinde istemediği bir uygulamadır. Tıkalı olan boruya müdahale için, bir noktadan kırmaya başlayarak tıkalı olan bölgeye ulaşıncaya kadar birkaç metrelik mesafe kırılırdı. Bu kırım genelde ya mutfakta ya da banyoda yapılırdı. Mutfakta olduğunu düşünürsek mutfak dolaplarını ve fayansları kullanılmaz hala getirebiliyordu. Bu durumda da evler tamamen bir inşaat başlamış gibi olurdu. Hal böyle olunca da korku içinde ve huzursuz olmamızı sağlamaktaydı. Bu yöntemin masraflı olduğunu da unutmamalıyız.

Doksanlı yıllarda hizmete başlayan Kırıkkale Tesisat Avrupa’daki teknolojiyi yakından takip ederek, son sistemde üretilmiş kanal veya tıkalı gider açma makineleri bünyesine kazandırarak ilk olarak Kırıkkale’da faaliyete başlayarak diğer illerimizde de tıkalı gider açma servisi adı altında hizmete başlamıştır.  Ev ve iş yerlerinizde oluşabilecek her türlü lavabo, tuvalet veya banyo gider tıkanmalarına, günümüzün son sistem teknolojisini kullanılarak çözüm oluşturmaktadır. Tıkalı gider açma servisimize talepte bulunduğunuz zamandan sonra, ekiplerimiz en kısa zamanda adrese ulaşıp, titiz ve temiz çalışma sonucu yaklaşık yarım saat içinde hizmeti başarıyla gerçekleştiriyoruz. İlk olarak tıkalı gider hattına makine yardımı ile müdahale dilip tıkanıklığı açmaktayız. Son olarak gider borusuna kamera salınıp, borunun içinin görüntüsü alınarak, yapılan işlemin başarılı olup olmadığı sizlerle paylaşılır. Kamera ile görüntü alındıktan sonra tıkalı gider açma servisi elemanlarımız tesisatta kalıcı bir problemin olduğunu tespit ederse, sizlerle paylaşıp çözümünü rapor olarak size vermektedir.

Lavabo Açmak İçin Kullandığımız Makinelerin Özellikleri

Lavabo tıkanıklığı sorunu her evde görülebilir, bu yüzden tıkanıklık meydana geldiğinde hangi işlemler yapılmalı konusunda bilgi sahibi olunması önemlidir. Tıkalı gider açma işlemleri artık teknolojinin gelişmesi ile birlikte makinelerle yapılabilmektedir. Lavabo tıkanıklığını açan makineler, bu işlem sırasında kullanıldığında tıkanıklık açma daha kısa sürmektedir ve temiz bir iş ortaya çıkar. Lavabo açan makineler ile lavabo açılacağı zaman ilk olarak kamera ile tıkanıklığın nerede ve ne kadar olduğu tespit edilir. Tıkalı bölge makine yardımı ile açıldıktan sonra ise geri çekilir. Böylece tıkanıklık tamamen ortadan kalkmış olur.  Hortumun ucundaki top tıkalı bölgeye hızlıca vurduğunda hızdan dolayı tıkanıklık açılır ve problem ortadan kalkar. Makineler ile yapılan işlemler genelde kalıcıdır, bu yüzden uygulanması daha iyidir.

Makineyle Tıkalı Gider Açan Firma

Kırıkkale Tesisat, makine kullanarak gider açan firma olarak Kırıkkale’un tüm ilçelerine hızlı ve garantili hizmet vermektedir. Makineli gider açma servisimiz;

  • Makineyle gider açma
  • Makineyle Kanal Açma
  • Makineyle Pimaş açma
  • Makineyle kanalizasyon borusu açma
  • Makineyle tuvalet tıkanıklığı açma
  • Makineyle Klozet açma
  • Makineyle lavabo açma
  • Makineyle mutfak lavabosu açma vb. hizmetleri vermektedir.

Gider açmada kullanılan makineler günümüz teknolojisi sayesinde faydalanmamıza yarasa da eline her gider açma makinesi alan gideri açacak diye bir şey söz konusu değildir. Bunun için ustalık ve uzmanlık gerekir. Firmamızın bünyesindeki tesisatçı ustalar, gider açma konusunda yılların deneyimini teknolojiyle birleştirerek size garantili çözümler sunmaktadır.

İRTİBAT NUMARAMIZ:
0537 392 93 61 NUMARALI TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Kırıkkale Tesisat, Kırıkkale Su Tesisatçısı, Kırıkkale Su Tesisat

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir