Kırıkkale Su Tesisatçı, Su Kaçağı Tespiti çalışmalarını, su kaçağı tespit cihazlarıyla ve su tesisatında usta ekibiyle gerçekleştiriyor. Eksiksiz hizmet veren Su Tesisatçı; su kaçağı sorunu oluştuğunda, su kaçağının tespit edilmesi için kesin çözüm sunuyor, profesyonel hizmet veriyor. Pis su kaçak tespiti, noktasal su kaçağı tespiti işlemlerini 7 gün 24 saat sunduğu hizmet ile çözen Su Tesisatçı, tesisat sorunlarının giderilmesi için son teknolojiyi kullanıyor.

Kamera ile Su Kaçağı Bulma

Su sızıntılarını kamerayla tespit eden, bunun yanı sıra akustik dinleme cihazı kullanarak su sızıntılarını bulan Kırıkkale Su Tesisatçı, tesisat probleminin yaşandığı alanlarda kırmadan, noktasal tıkanıklık tespiti yaparak kaçağı tespit ediyor ve su kaçağı problemini gideriyor.

Su Kaçağı Nedir?

Gider borularından geçen pis ya da temiz su, borular aracılığı ile kanala tahliye olurken küçük çatlaklar ya da kırılmalar nedeniyle belli noktalardan su sızıntısı meydana gelir. Bu sızıntıya su kaçağı denir. Küçük bir sızıntı zaman içinde büyüyebilir. İhmal etmeden Kırıkkale Su Tesisatçı uzmanlığı ile kıra işlemi gerektirmeden, teknolojik cihazlarla hizmet alabilirsiniz.

Su Kaçağı Neden Olur?

Su kaçağının nedenleri arasında su tesisatı yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi önemli rol oynar. Kullanılan malzemelerin TSE standartlarına uygun olup olmadığından emin olun. Su kaçağının bir diğer önemli nedeni ise uygulamayı yapan tesisat ustalarından kaynaklı işçilik hataları olabilir. Su tesisatı alanında teknolojik cihazları iyi ve doğru kullanan, deneyimli tesisat ustalarıyla çalışmak bu nedenle çok önemlidir.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur ve Su Kaçağı Nasıl Tamir Edilir?

Su kaçağı, Kırıkkale Su Tesisatçı tarafından kameralı ve bilgisayarlı cihazlarla, evinizde ya da iş yerinizde herhangi bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir. Su kaçağı tespitinde teknolojik cihazlarla çözümün yanı sıra su kaçağı tespiti ustalarının, bu alanda uzmanlaşmış ekibin hizmet vermesi de çok önemlidir. Kırıkkale Su Tesisat ekibi, ihtiyaç duyduğunuz zamanda, evinize ya da işyerinize gelerek temiz su tesisatının testlerini yapar, pimaş atık su tesisatının testlerini yapar ve bu işlemlerin ardından kalorifer tesisatının testini yapar. Su kaçağına neden olan arızanın yeri noktasal olarak kamera ve akustik ses dinleme cihazları ile tespit edilir. Problemin çözümü için boru tamiratı ya da boru yenileme gerekiyorsa tesisat ustamız müdahale eder. Küçük bir onarım işi ise anında müdahaleile su kaçağı problemi çözülür. Daha büyük bir problem ise gerekli malzeme ve en uygun maliyet tespiti yapılarak tekrar randevu alınır ve tamir günü problem çözülür.