24/7 ACİL TESİSAT HİZMETİ

Her tesisatın acil durumu 9 ila 5 iş (mesai) Saati arasında uygun bir şekilde gerçekleşmeyebilir. Bu nedenle 7/24 acil durum su tesisat hizmeti sunuyoruz.

İstediğiniz son şey, sabahları kalktığınızda akmayan bir sıcak su ve ya duşa veya banyo zemininizde sızan bir tuvalete su taşmasıyla uyanmak. Bir işletme sahibi olduğunuzda ve müşterilerinizin kendilerini rahat hissetmelerini istemeniz daha da zorunludur. İhtiyaç duyduğunuzda acil durum sıhhi tesisat tamir servisi için Kırıkkale Su Tesisata güvenebilirsiniz.

Kırıkkale Acil Su Tesisat Servisi Müşterilerimize bağlıyız, bu nedenle Kırıkkale Geneli 24 saat su tesisatı hizmeti sunuyoruz. 24 saat çalışan su tesisatçımız, aşağıdakiler de dahil olmak üzere, birkaç saat içinde hizmet sunar.

Su Borusu Patlaması: Su borusu patlaması, evinizi hızla suyla doldurur ve ya alt kat komşunuza zarar verebilir Kırıkkale Su Tesisat 24/7 acil durum su tesisatı hizmetleri su patlama borusunu hızlı bir şekilde cihazla tespit ve tamir etmenize ve evinize ve eşyalarınıza verilen zararı en aza indirmenize yardımcı olabilir.

Sızdıran Musluk: Ekibimiz ev sahipleri için zorlu musluk onarımlarında uzmanlaşmıştır. Sızıntı yapan bir musluk çok önemli görünmese de, kısa sürede yüzlerce liraya mal olacak su hasarına neden olabilir.

Tuvalet Tıkanıklığı: Tuvaletin dibinde yavaş bir sızıntı veya taşan bir tıkanma olsun acil tesisat servisimizle iletişime geçin yardımcı olalım.

Lavabo Tıkanıklığı : Mutfak veya banyo lavabo tıkanıklık yapar sızmaya başlarsa, tamir edilmesini geciktirmeyin. Sorunu kontrol etmek ve günlük rutininize geri dönmek için acil durum tesisat tamir hizmetlerimizi kullanın.

BİZE ULAŞIN
Bir su tesisatı acil durumuyla karşı karşıya kaldığınızda, gecikmeden – hemen Kırıkkale Su Tesisatı arayın. Sızdıran musluk, tuvalet veya lavabonuzda ki tıkanmalar için size yardımcı olacağız. Yüksek kaliteli 7/24 acil servis garantisi veriyoruz, böylece bir gece veya hafta sonu su tesisat sorunu hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

Acil durumunuzun sebebi ne olursa olsun, daha da kötüleşmeden firmamızdan faydalanabilirsiniz ve potansiyel olarak daha fazla hasar yaşamadan minimum hasarla ayrılırsınız. Hayatınızda günlük sıhhi tesisat acil durumlarıyla ilgilenmenize yardımcı olalım. 24/7 acil durum su tesisatı hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizi arayın ve bir müşteri temsilcimiz sizlere hemen yardımcı olsun.

Kırıkkale Merkez ve İlçeleri için haftanın her günü ve gece acil su tesisatçısı ihtiyacı için Kırıkkale Su Tesisatı resmi tatil günleri dahil olmak üzere 7/24 hizmet vermektedir. Gece tıkanmış tuvalet ve lavabolar için hizmet vermekteyiz. Evinizde iş yerinde nerede olursanız olun Kırıkkale Su Tesisatı acil su tesisatçı olarak hizmetinizdedir.

Hafta Sonu Pazar Günleri İçin Hizmetlerimiz.
Cihazla Su Kaçağı Tespiti
Robotla Tıkanıklık Açma (Kanal,Tuvalet,Lavabo)
Su Ve Kalorifer Tesisat Tamiri
Kombi Petek Bakımı Ve Tamiri
Musluk Tamiri Ve Yenileme
Hidrofor Kurulumu Ve Tamiri
Acil Telefon numaraları: 0537 392 93 61 arayın.