Kırıkkale’ de ev ve işyerlerinize sıhhi tesisat çekilmesiboruların yenilenmesi veya komple sıhhi tesisat tadilatı hizmetimizle 1992 yıldan beri 7 gün 24 saat sizlerin yanındayız. Su tesisatı konusundaki bütün sorunlarınızı çözüyoruz. Bozuk musluklarınızı, bozuk bataryalarınızı, bozuk çeşmelerinizi tamir ediyor, su kaçak ve arızalarınızı tespit ediyor, bütün su tesisatı tamirat işlerinizi yapıyoruz. Talebiniz halinde de evinizin su tesisatını komple (mutfak tesisatı, lavabo tesisatı, klozet tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı, atık su tesisatı) yeniliyoruz. .

Tüm bu işlerimizin yanı sıra Kırıkkale‘ de su tesisatlarınızın yenilenmesi ve periyodik bakımıyla’ da hizmet vermekteyiz. Tecrübelerimizden yola çıkarak tesisat konusunun ertelenecek ve basite indirgenecek bir konu olmadığını söyleyebiliriz. Tesisat ve ısıtmada tüm tesisat işleriniz şirket bünyemizde mevcuttur. Çalışma saatlerimiz müşterilerimizin isteklerine göre esneyebilmektedir. Tesisat güven ve tecrübeyle birleştiği zaman doğru ve faydalı çözümler sunar. Profesyonel usta teknik ekibimiz tecrübeli ve kendini sürekli geliştiren personelden oluşmaktadır..

Cihazlarımızla ise son teknolojiyi takip etmekteyiz. Uygun fiyat politikasını ve prensipli çalışma şeklini birleştirerek sizlere kusursuz servis sunuyoruz. Bize ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçerek size en kısa sürede çözüm sağlayalım Su tesisatı konusundaki bütün problemlerinizi çözüyoruz. Kırıkkale’ de ve Kırıkkale’ nin tüm mahallelerinde su tesisatı ve sıhhi tesisat servisi taleplerinizde 7 / 24 hizmet vermekteyiz..

  • Kırıkkale Su Tesisat, Sıhhi Tesisat Montaj Arıza Tamir Servisi Fiyatları.
  • Kırıkkale Kırmadan Termal Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Bulma Servisi Fiyatları.
  • Kırıkkale Klozet, Rezervuar, Reservuar, Sifon Montaj Arıza Tamir Servisi Fiyatları.
  • Kırıkkale Musluk, Çeşme, Batarya, Armatür Montaj Arıza Tamir Servisi Fiyatları.
  • Kırıkkale Banyo, Küvet, Duşakabin, Mutfak, Pimaş, Klozet Tesisat Tıkanık Açma Servisi Fiyatları.
  • Kırıkkale İlaçlı veya İlaçsız Petek, Radyatör Temizleme Servisi Fiyatları.