Kırıkkale Su Tesisat; Kırıkkale'de sıhhi tesisat, su kaçağı tespiti, petek temizliği, tıkanıklık açma, koku tespiti, Kırıkkale tesisat hizmeti vermektedir.

Makineyle Mutfak Gideri Açan Tesisatçı

Atık su gider boruları inşaat esnasında iyi düşünülüp, boru çapının iyi ayarlanması gerekmektedir. Atık su boruları zemin altına döşenen bir boru olduğundan, sonradan tekrar kırılmaması için ne gerekiyorsa yapılmalıdır.

Hiçbir masraftan kaçınılmadan, tesisat yapılmalıdır ki sonradan bir sorun oluşması durumunda kırma dökme olmasın. Özellikle mutfak giderlerinde atık su gider borusunun çapı daha küçük olur. Tek daire çalışacak olan bir boru çapının 50’lik olması yeterlidir. Bazı binaların dairedeki mutfak kısımları aynı duvara denk geldiği için, iki mutfak giderini aynı boruya bağlanmaktadır. İki giderin aynı boruya bağlanması ile boru çapı iki daireye küçük gelecektir. Bu durumdan dolayı, tıkanmalar meydana gelebilir. Çünkü bir daireden gidere dökülecek yemek artığı boruya bırakacağı kalıntının iki katı iki daireden bırakılacaktır. Hal böyle olunca da tıkanma çok daha erken ve sık olur. Bu durumda mutfak giderini tekrar döşemek yerine, mutfak gideri açma firması bularak olayı kırmadan halletmek gerekir.

İRTİBAT NUMARAMIZ:
0537 392 93 61 NUMARALI TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Kırıkkale Tesisat, Kırıkkale Su Tesisatçısı, Kırıkkale Su Tesisat

Firmamız müşterilerine gider tıkanmaları konusunda yardımcı olmaktadır. Bu tür tıkanmalarda sorun yaşanan daireye, hızlı bir şekilde ulaşmak çok önemlidir. Yaygın servis ağımız sayesinde her bölgede ekip bulundurduğumuz için, bölgenizdeki ekibi anında size yönlendirerek, en hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Kırıkkale’da mutfak gideri açan firma olan Kırıkkale Tesisat, her türlü tıkanıklık olayına müdahale edebilen ekiplerimizle size tertemiz bir hizmet vermektedir. Çalışma sırasında temizliğe önem vererek, adeta kendi evimiz gibi dikkatli çalışırız.

Mutfak Gideri Neden Tıkanır?

Mutfak giderinin tıkanması sorunu ile karşılaşıldığında birkaç yöntem kullanılabilir. Aslında tüm giderler eninde sonunda tıkanır ama dikkatli kullanılırsa daha geç tıkanacaktır. Yani her yıl tıkanan bir gideri, daha dikkatli kullanırsanız 3 yılda bir tıkanır.

  • Eğer sık tıkanıyorsa, süzgeç kısmına ilave edeceğiniz daha ince delikli süzgeçlerden kullanarak, gidere kaçabilecek büyük yemek artıklarını veya salata artıklarını engellemiş olabilirsiniz.
  • Yemek yağlarını ve ayıklanan sebze meyve çamurlarını gidere dökmemek gerekir.
  • Bulaşık yıkarken yemek artıklarını iyice çöpe sıyırıp o şekilde yıkamalıyız.
  • Belirli aralıklarla giderlere yağ sökücü dökülmelidir.

Bunları yapmanız halinde giderlerin daha geç tıkanmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde ufak önlemler almanıza rağmen yine de gider tıkandıysa, giderin bağlı bulunduğu hattın yapımında bir sıkıntı olabilir. Mutfak gideri açan servis firması çağırdığınız zaman da kamerası olan bir firma tercih etmelisiniz. Çünkü kameralı sistem borunuzda kalıcı bir hasar var mı, tekrar tıkanma yaşanır mı gibi soruların cevabını verebildiğinden çok fayda sağlamaktadır? Kameralı mutfak gideri açma servisi tüm bu sorularınıza cevap bulmanızı sağlar. Makineyle mutfak gideri açan firma olan firmamızda, kamera ve kırmadan tıkanıklık açma makinesi bulunur. Profesyonel ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ekiplerimizin hepsinde profesyonel cihazlar olmasıyla beraber, aynı profesyonellik tüm çalışanlarımız için geçerlidir. Makine kullanarak mutfak gideri açan firmamız yapılan tüm işlemlerde gereken özeni gösterir ve size %100 sonuç vermek için uğraşır. Mutfak giderinde bulunan tıkanıklık açıldıktan sonra, gerekli tüm kontrollerin yapılması gerekir. Bu kontrollerden birisi ve en önemlisi de kameradır. Mutfak giderindeki tıkanıklık açıldıktan sonra, tıkanan giderin ne halde olduğu gözlemlenmesi gerekir. Görüntü alındıktan sonra, profesyonel ekiplerimiz eğer bir arıza varsa ya da kalıcı bir sorun varsa, size bildirilip bunun için nasıl bir çalışma gerektiğini söyleyecektir.

Mutfak Giderini Açan Makinenin Özellikleri

Evimizde mutfak en çok kullandığımız kısımlardan birisidir ve bu yüzden bakımı gereğinden bir kat daha fazla özenerek yapılmalıdır. Mutfak lavabolarında tıkanıklık sorunu meydana geldiğinde ilk olarak doğal yöntemleri deneriz fakat bazen bunlar işe yaramaz. İşte o zaman devreye mutfak giderini açan makineler girer. Mutfak giderini açan makineler, bu işlemler için özel olarak üretilmiştir. Makineyle tıkalı gider borusunu açan usta ilk olarak tıkanıklığın ne ölçüde ve nerede olduğunu tespit eder ve daha sonrasında da uygun yöntemlerle tıkanıklığın giderilmesini sağlar. Mutfak giderini açan makineler için değişik aparatlar da üretilmiştir. Örneğin daire için tıkanıklara müdahale edilir. Yani sadece o dairedeki kişinin kullandığı suyun gitmemesi durumunda kullanılan aparat ile birlikte boru tıkanıklığı açılır. Daha sonrasında açıldığından emin olmak için gereken işlemler yapılır ve mutfak gideriniz temiz olarak sizlere sunulur.

Mutfak Gideri Açan Tesisatçı Firmalar

Tıkanan mutfak giderini makineyle açan tesisatçı firmalar günümüzde yaygın olarak karşımıza çıksa da hepsinde profesyonel ekipmanlar ve garantili hizmet maalesef bulunmamaktadır. Çünkü hali hazırda ülkemizde yaygınlaşmakta olan makineli mutfak gideri açma servisi cihazları tüm firmalarda eksiksiz olarak bulunamamaktadır. Makinelerin pahalı bulunmasıyla tüm firmaların almaması ya da tercih etmemesi yüzünden mutfak giderini açan makinelerin en önemlisi olan kamera sistemini kullanmayan bir firmadan servis istemek size pek fazla fayda sağlamayacaktır. Bu nedenlerden dolayı mutfak giderini makineyle açtırmak için firma arayışına geçtiğinizde kameralı sistemin mevcut olduğundan ve ellerinde bulunan makinelerin giderinizi açmak için uygun olduğundan emin olmanızı tavsiye ediyoruz.

İRTİBAT NUMARAMIZ:
0537 392 93 61 NUMARALI TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Kırıkkale Tesisat, Kırıkkale Su Tesisatçısı, Kırıkkale Su Tesisat

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir