Kırıkkale Su Tesisat; Kırıkkale'de sıhhi tesisat, su kaçağı tespiti, petek temizliği, tıkanıklık açma, koku tespiti, Kırıkkale tesisat hizmeti vermektedir.

Lavabodan su geri gelmesi

Yorucu bir iş gününün sonunda kuşkusuz herkes evine gidip duş almak, pijamalarını giyip televizyon keyfi yapmak ister. Eve bu düşünceyle gidip de lavabodan su geri gelmesi ile karşılaşınca maalesef tüm hayalleri suya düşer.

Bunun üzerine bir de eşyalar ıslanmışsa, işler iyice içinden çıkılmaz hale gelir. En kötüsü de bu durumun artarak devam etmesi olacaktır. Peki, bu durumda ne yapılması gerekir?

İRTİBAT NUMARAMIZ:
0537 392 93 61 NUMARALI TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Kırıkkale Tesisat, Kırıkkale Su Tesisatçısı, Kırıkkale Su Tesisat

Lavabodan su geri geliyorsa çaresi lavabo tıkanıklığını açan, bu iş için özel olarak üretilmiş olan kanal açma makineleri kullanılarak tıkanıklığın açılmasıdır. Bunun yanı sıra, bu işi profesyonel olarak yapan ve kendini ispatlamış bir ekip bulmanız da gerekmektedir. Firmamız geniş servis ağı sayesinde, size en hızlı hizmeti verecektir. Bize ulaştığınızda size en yakın ekibi yönlendirip, çok geçmeden sorununuzu çözüyoruz. Ekiplerimiz tam donanımlı olduğu için karşılaşabileceği herhangi zor bir duruma da hemen çözüm üretebilir. Bu işin en önemli kısmı ise işin doğru ve eksiksiz yapıldığına emin olabilmenizdir. Bunu da kameralar aracılığı ile sağlıyoruz. Yapılan tıkanıklık açma işlemini boru içini görüntüleyen kameralarımız sayesinde kendi gözlerinizle görüyorsunuz. Bu da bize gözünüz kadar güvenebileceğinizi size gösteriyor.

Tıkalı lavaboyu robotla açma işlemi nasıl yapılır? – Gider borularını kamera ile açma işi nasıl yapılır?

Tıkalı atık su borusu mu tıkandı? Lavabodan sular geri mi taşıyor? O halde doğru adrestesiniz. Tıkanmış gider borularına aynı gün müdahale edip problemi 30 dakika içerisinde çözebilen teknik personelimizle haftanın 7 günü siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.  Tıkalı gider makine ile açılır mı ? Lavaboların içerisine gönderilen yaylı sistem sayesinde boruda adete süzülerek ilerleyen bu makine sayesinde kırmadan tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir. Gider borusunun içerisinde ki sorunu gözle görebilmek elbetteki ileride oluşabilecek problemlerin önüne de kesmektedir. Endoskopik kameralar sayesinde atık su tesisatındaki hasarların tespitide yapılıp ileride tekrar tıkanıp tıkanmayacağını da anlamamız mümkündür. Profesyonel çözümlere ulaşmak için hemen bizi arayabilir servis talep edebilirsiniz.

Robotla lavabo borusu açma fiyatları? Kameralı sistemle atık su giderini açan şirketler?

Makine ile tıkanıklık açma fiyatlarımız oldukça hesaplı olmakla birlikte hızlı servis ağımızla da sizi bekletmeden sorunu çözüme kavuşturmaktayız. Verilen hizmetlerden bazıları  ;

   • Cihazla lavabo tıkanıklığı açma
   • Makine kullanarak tuvalet borusu açma
   • Kameralı sistemle atık su borusu açma

Lavaboyu Tıkayan Maddelerin Bileşenleri

Lavabo borusunun tıkanması hayatımızda olumsuzluklara yol açabilir. Bunlardan birisi işlerin aksaması diğeri ise sağlığımıza verebileceği zarardır. Lavabolar tıkandığında bir süre sonra etrafa kötü kokular yayılabilir ve bu da sağlığı olumsuz etkileyebilir. Lavaboyu tıkayan maddelerin bileşenleri değişkenlik gösterebilir. Çünkü herkes aynı maddeleri kullanmaz. Örneğin, suda çözünmeyen peçeteler bir süre sonra kalıp olarak boruda kalacağından dolayı boruların tıkanmasına ve lavabodaki atıkların taşması sorunu ile karşılaşılmasına neden olur. Lavaboyu tıkayan maddelerden bir diğeri de çayın çöpüdür. Demliği temizleyeceğimiz zaman genelde kolay olarak çayın demini lavaboya dökeriz. Bu yanlış bir harekettir. Bir süre sonra çayın çöpü borularda kalarak kalıp olur ve bu da lavaboların tıkanmasına neden olur. Bu yüzden demlikteki çöpü ilk olarak çöpe boşaltıp, daha sonradan lavaboda yıkamalıyız.

Lavabodan Su geri Geldiğinde Ne yapılması Gerekir?

    • Lavabodan suyun geri gelmesi durumuyla karşılaşıldığında ilk yapılması gereken su kullanımına son verilmesidir.
    • Daha sonra üst kat komşuları lavabo giderinin kullanılmaması hususunda uyarılır.
    • Üçüncü olarak lavabo borusunun duvardaki gider borusuyla birleştiği noktaya bir kova konulduktan sonra hortum sökülerek yıkanmalıdır. Eğer gider borusundan önce hortumda tıkanma olmuşsa bu yöntem işe yarayabilir.
    • Hortumda herhangi bir tıkanma yoksa kameralı aletle lavabo gideri açan firma aranarak yardım istenir.

İstanbul Tesisat firması, lavabodan suyun geri tepmesi durumunda arayabileceğiniz makineyle lavabo gideri açan tesisatçılar arasında ilk sıralarda gelmektedir. Bunun nedeni ise firmamızda kullanılan aletler ve yöntemlerin neredeyse benzersiz olmasıdır. Siz de İstanbul Tesisat farkını yaşamak için hemen bizi arayın ve lavabo taşması sorununuzdan kurtulun.

İRTİBAT NUMARAMIZ:
0537 392 93 61 NUMARALI TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Kırıkkale Tesisat, Kırıkkale Su Tesisatçısı, Kırıkkale Su Tesisat

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir